BILETA AVIONI

Nice Travel gjithmone prane jush me cmimet me te lira ne treg. Fluturime nga Tirana, Prishtina dhe Shkupi per kudo qe ju deshironi.

Fluturime direkte nga TIRANA:

BLUE PANORAMA

TIRANE - ROMA / TIRANE - ANCONA / TIRANE - BOLOGNA / TIRANE - PISA / TIRANE - VERONA

TIRANE - MILANO / TIRANE - BERGAMO / TIRANE - VENEZIA / TIRANE - FIRENZE /

TIRANE - PERUGIA / TIRANE - GENOVA

ALITALIA

TIRANE - ROMA / TIRANE - BARI / TIRANE - MILANO / TIRANE - PISA / TIRANE - TORINO /

TIRANE - GENOVA / TIRANE - VENEZIA

ADRIA AIRWAYS

TIRANE - LJUBLJANA / TIRANE - FRANKFURT

AEGEAN AIRLINES

TIRANE - ATHINE

AIR SERBIA

TIRANE - BEOGRAD

AUSTRIAN AIRLINES

TIRANE - VIENA

BALKAN EXPRESS

TIRANE - BARI / TIRANE - BRINDISI

BRITISH AIRWAYS

TIRANE - LONDER

GERMANWINGS

TIRANE - SHTUTGART / TIRANE - KOLN

JETAIR

TIRANE - BRUKSEL

LUFTHANSA

TIRANE - MYNIH

PEGASUS AIRLINES

TIRANE - STAMBOLL

TURKISH AIRLINES

TIRANE - STAMBOLL

TRANSAVIA

TIRANE - PARIS

Kontaktoni

Lagja 4 Rruga ”Egnatia”
Prane sheshit te targetit,
Durres, Albania

Mobil : 00355692921271 fix: 0035552228471
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

facebooktwitter